Regulace vytápění - Vojtas.cz

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ÚsporyTopení chytře a úsporně

Chytré topení snižuje pořizovací náklady, pomůže udržet kontrolu nad Vašim domovem, napomáhá tvorbě zdravého prostředí, zaručí vám komfort a výrazně šetří Váš čas. Je jednoduché na ovládání a rozšiřetelné v případě, že chcete jednoduše doplňovat nové funkce. Podle měření spotřeby energií systém řídí a hlídá technologie v domě či bytě. 


Topení komfortně

jednoduché a dostupné ovládání celého domu - bezpečnost a variablita pro vaše pohodlné bydlení. Ovládání a regulace topení probíhá od technologie kotelny, až po jednotlivé místnosti. Systém šetří Váš čas, snadno si ověříte nastavení celého vytápění, zavřená okna nebo celý dům uspíte jedním stiskem.


Topení pod kontrolou jediným dotykem

Systém vytápění je možné ovládat z telefonu, tabletu nebo PC. Nastavování a kontrola teploty je nové velmi jednoduchá a uživatelsky přívětivá. Nejen topení pro celý dům nastavíte pomocí přehledného půdorysu, ale i s nástěnnými designovými vypínači a ovladači.

Odkudkoliv

Systém vytápění je možné ovládat z chytrého telefonu, tabletu nebo PC, stačí Vám pouze internetové připojení.


Topení přehledně

Díky využití historie průběhu teplot v místnostech při rozdílných venkovních teplotách optimalizujete úsporu i pohodu v domě. Z přehledných hgrafů a uložených hodnot zjistíte vše potřebné.  Měření tepelné energie, elektřiny, plynu nebo vody umožňuje jak vzádlený dohled, tak i jednoduché rozúčtování nákladů z uložených hodnot. 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky